Nej.... auta 43. srazu na Knížecím rybníku v Táboře

Ve dnech 13. - 15.06.2008 se konal 43. celostátní sraz sportovních vozů Škoda, který každoročně pořádá Felicia coupe klub CZ. Letos se sraz konal v autokempu na Knížecím rybníku u Tábora. I tento rok byla na srazu uspořádána anketa o nejlíbivější vozidlo srazu a soutěž o nejpůvodnější vozidlo srazu a to v tradičních kategoriích. Některé kategorie opět nebyly plně obsazeny.
Statistika srazu

Anketa o nejlíbivější vozidlo srazu

Probíhá formou ankety, které se mohou zúčastnit všichni návštěvníci a účastníci srazu. Každý hlasující napíše pouze jedno číslo některého z vystavených vozidel na hlasovací lístek a vhodí do připravené schránky. Vhozené hlasy pro vystavená vozidla jsou pak sečteny a vyhlášena první tři nejlíbivější vozidla bez rozdílu kategorie.

 

 

 

Soutěž o nejpůvodnější vozidla srazu

Jedná se o soutěž, do které mohou účastníci srazu přihlásit svá vozidla. Vozidla hodnotí komise složená z testačních komisařů Feliciacoupe klubu CZ. Hodnotí se podle Felicia klubem stanovených pravidel a udělují se body podle toho, jak se vozidla blíží původnímu stavu. Soutěží se v několika kategoriích podle stáří a typu vozidel.

Kategorie Škoda RAPID

 

 

Kategorie Škoda GARDE

Bohužel se účastnilo jediné vozidlo

 

Kategorie Škoda 110 R coupé

 

 

 

Kategorie Škoda 450 a Felicia

2. místo

 

 

Pokud vlastníte kvalitnější fotografii uvedených vozidel, zašlete mi ji prosím na email.

<Zpět>