Nej.... auta 42. srazu v Mohelnici

Ve dnech 15. - 17.06.2007 se konal 42. celostátní sraz sportovních vozů Škoda, který každoročně pořádá Felicia coupe klub CZ. Letos se sraz konal v autokempu ATC Morava v Mohelnici. Každý rok je na srazu uspořádána anketa o nejlíbivější vozidlo srazu a soutěž o nejpůvodnější vozidlo srazu a to hned v několika kategoriích. V Mohelnici nebyla účast v anketě ani konkurence vozidel v některých kategorií dostatečná, ale posuďte sami jak to dopadlo...
Výsledky jsou také ovlivněny počtem účastvníků viz. Statistika srazu

Anketa o nejlíbivější vozidlo srazu

Jedná se o anketu, které se mohou zúčastnit všichni návštěvníci a účastníci srazu. Každý hlasující napíše pouze jedno číslo některého z vystavených vozidel na hlasovací lístek a vhodí do připravené schránky. Vhozené hlasy pro vystavená vozidla jsou pak sečteny a vyhlášena první tři nejlíbivější vozidla.

 

 

 

Soutěž o nejpůvodnější vozidla srazu

Jedná se o soutěž, do které mohou účastníci srazu přihlásit svá vozidla. Vozidla hodnotí komise složená z testačních komisařů Feliciacoupe klubu CZ. Hodnotí se podle Felicia klubem stanovených pravidel a udělují se body podle toho, jak se vozidla blíží původnímu stavu. Soutěží se v několika kategoriích podle stáří a typu vozidel.

Kategorie Škoda RAPID

Bohužel se účastnilo jen jedno vozidlo

 

Kategorie Škoda GARDE

Bohužel se účastnilo jediné vozidlo.
 

Kategorie Škoda 110 R coupé

 

 

 

Kategorie Škoda 450 a Felicia

2. místo